15. PřeBoMil – pozvánka

Naše další setkání se bude konat mezi letošními Vánocemi a Novým rokem opět na faře v Kovářově od 27. prosince po poledni do 30. prosince odpoledne. Tématem setkání bude další zamyšlení nad tématy 5. přikázání, darem života.

Stvoření Adama Tentokrát se budeme zabývat tématy počátku a konce lidského žití. Mezi tím však bude spousta času na vzájemná setkání, povídání, zamýšlení, tvoření a hry. Termín je již na spadnutí, proto sledujte pozorně buď tento článek nebo naši diskusi na facebookové skupině.

Program:

Pátek 27. prosince
Příjezd po obědě, zhruba od 13 hod., příprava fary, nákup a setkání
17.00 mše svatá v kostele v Kovářově
18.00 večeře
Večer motivační film a diskuse, pak bilance

Sobota 28. prosince
7.00 růženec (za nenarozené děti)
8.00 mše svatá v kostele, pak snídaně
9.30 dopolední program -- zamyšlení na téma ochrany nenarozeného života, vaření
12.00 oběd
odpolední program hra a tvoření (malování a střih videí)
18.00 večeře
večerní program

Neděle 29. prosince
6.30 růženec
9.30 mše svatá (Svátek Svaté Rodiny)
dopolední program, vaření
12.00 oběd
od 13.30 odpolední procházka Hostín-Řenkov-Vladyčín-Samoty a zpět
18.00 večeře
Motivační film -- zajišťují Vojtěch a Lenka

Pondělí 30. prosince
7.00 ranní růženec
8.00 snídaně
dopolední program s hosty na téma Eutanázie
12.00 oběd
odpolední program, na závěr pak společný úklid, plánování akcí na jaro
Navečer rozjezd domů

S sebou si vezměte: určitě teplé oblečení na spaní a na ven, něco na práci při úklidu a vaření, věci na psaní, Žďárské zpěvníky, pokud je máte, hudební nástroje (!), další obvyklé věci, příspěvek je opět 50 korun na osobu a den.

Těším se na viděnou, Řehoř.

 

Články: