27. července (sobota) – Jděte ke všem národům!

Den začal opět růžencem a pak mší svatou. Po snídani a úklidu jsme se pustili do společného zamyšlení, které nyní bylo rozděleno na čtyři skupiny a každá skupina dostala za úkol vytvořit scénku na téma evangelizace. Prostředí, v němž hlásání Vstup do fotogalerieevangelia mělo proběhnout, si každá skupina vylosovala. Na výběr byla: rodina, studentské prostředí, město či obec, skupina přátel. Výsledné scénky pak byly ohodnoceny a obodovány.

Po obědě následovalo odpoledne zamyšlení na téma internetu. Studium materiálů probíhalo po skupinkách. Večer jsem pak já odjížděl do Milevska, abych sloužil nedělní bohoslužby, ale na táboře se pak konala Křížová cesta, jejíž organizace se ujal Vojtěch. Měla za cíl modlitbu, ale také i vydat svědectví před okolím o naší víře. Všichni si ji pak velmi pochvalovali… Po večerní bilanci pak den opět skončil.

Video:

Z dopoledního zamyšlení na téma: evangelizace...

Články: