Pozvánka na druhý ročník akce 3v1

Druhý ročník akce 3v1 se koná v Domově svaté Zdislavy v Předbořicích č. 51. Akce začíná v sobotu 22. září od 13 hodin. Pro příjemnou pohodu je zajištěno v průběhu celé akce občerstvení. Program má tři hlavní body, jak již napovídá název akce, a to:

1. Dětský den (soutěže, hry a atrakce pro děti)
  2. Dobročinný bazar
  3. Kulturní program – vystoupení dětského sboru Slivičáček od 15 hodin v kostele.

3v1 2. ročník 2012V programu dětského dne se můžete těšit na zajímavé hry, soutěže o ceny, lanové centrum a skákací hrad v příjemném areálu školky. Pro dokonalou pohodu jsme zajistili občerstvení. Během celého dne si budete moci v prostorách Bosco-centra vybírat z hezkých a praktických věcí, darovaných ve prospěch Domova svaté Zdislavy. V nabídce najdete i originální ručně malovaný porcelán nebo dárkové balení bylinek. Zároveň bychom Vás také chtěli požádat o darování věcí do zmíněného dobročinného bazaru. Jedná se o plně funkční věci (i použité) v přiměřené kvalitě, jaké jsou např. knihy, elektronika, sportovní potřeby, potřeby o domácnosti, oblečení, hračky, cennosti a jiné. Pokud budete chtít cokoliv do dobročinného bazaru darovat, můžete přijet za námi do Domova sv. Zdislavy do 21. září 2012 nebo předat našemu faráři otci Řehořovi.

Případné dotazy volejte na tel. číslo sestry Kateřiny: 733 755 851, nebo e-mailem: predborice@frantiskanky.cz.

Výtěžek bazaru bude věnován na podporu Domova sv. Zdislavy. Během akce se budete moci zúčastnit kulturního programu: od 15.00 vystoupí v místním kostele dětský soubor Slivičáček. Uslyšíte písně ze zpěvníků: „Zpíváme si písničku“  -  Chválíme Pána s nejmenšími a „HOSANA“.

Srdečně vás všechny zveme a těšíme se s vámi na viděnou.

Sestry Kateřina a Pavlína
Domov Svaté Zdislavy – Předbořice