Rodina Předbořice

Aktualizace: 5 hodin 40 min zpět

3v1 2021

Út, 14/09/2021 - 20:51

Milí přátelé, srdečné vás zveme na již tradiční akci 3v1 - dětský den, divadlo a bazar.

Akce 3v1 se uskuteční v sobotu 25. září od 13:30 na zahradě Domova sv. Zdislavy.
Letošní dětský den ponese téma Povinnosti zábavou!
Od 15:30 se pak můžete těšit na Pohádku z budíku.
Bazar bude otevřen během celého odpoledne. Pokud máte oblečení, knížky, hračky či cokoli jiného, co byste nám rádi do bazaru věnovali, přineste nám to kdykoli do Domova sv. Zdislavy. Prosíme vás, noste však pouze věci čisté a plně funkční. Děkujeme!

Těšíme se na vás!

Společenství (nejen) manželů

Út, 31/08/2021 - 19:48

Milí přátelé, srdečně zveme všechny dospělé na naše Společenství (nejen) manželů.
Setkáme se ve čtvrtek 2. září od 19:00 v Domově sv. Zdislavy.
Přijďte, těšíme se na vás!

Mše svatá - zahájení školního roku

Út, 31/08/2021 - 19:21

Milé děti, milí rodiče, milí prarodiče...
srdečně vás zveme na mši svatou k příležitosti zahájení školního roku 2021/2022.
Mši svatou odslouží P. Vavřinec a to ve středu 1. září od 17:00 v kostele sv. Filipa a Jakuba v Předbořicích.

O kohoutkovi a slepičce

St, 30/06/2021 - 22:16

V neděli 27. června proběhla v Domově sv. Zdislavy besídka našich školkáčků, kterou věnovali všem maminkám, tatínkům, babičkám i dědečkům.
Společně si pro své diváky připravili pohádku O kohoutkovi a slepičce

Fotky naleznete v naší galerii.

Pomoc pro Moravu

St, 30/06/2021 - 14:19

Stále hledáte svou cestu jak pomoci?
My vám jednu nabízíme!

Přispějte do sbírky Nadačního fondu sester františkánek Aby dobro mohlo růst. Váš finanční dar je přímou pomocí pro rodiny ve farnosti Moravská Nová Ves, kterým tornádo zničilo jejich domovy. Výtěžek sbírky bude předán knězi Mariánu Kalinovi z farnosti Moravská Nová Ves, který rozhodne o distribuci finančních prostředků potřebným lidem.

Přispět můžete ZDE nebo na účet Nadačního fondu 2501391301/2010, variabilní symbol 240621.

"Velkou oporu pro mě znamená nejen Bůh, ale také stovky, ne-li tisíce lidí, kteří nás oslovují a jsou ochotni pomoci jakýmkoli způsobem. Musím říci, že jsem teď prožil krásu obyčejného lidského člověčenství. Cítím to v plné síle, že lidé hodili malichernosti za hlavu a všichni si navzájem pomáhají," říká místní kněz Marián Kalina.

Besídka a oslava sv. Zdislavy

Út, 22/06/2021 - 15:33

Milí přátelé,

srdečně Vás zveme na besídku a oslavu svátku sv. Zdislavy, patronky našeho Domova.
Uskuteční se v neděli 27. června od 14:30.

Těšit se můžete na naše malé školkáčky, společné posezení a opekání špekáčků.

Přijďte!
Těšíme se na Vás.

Zpátky ve školce!

Út, 15/06/2021 - 12:49

10. května jsme se všichni mohli vrátit do naší školky. Hurá!
Co jsme tedy spolu v měsíci květnu prožili?

Učili jsme se anglicky s naší lektorkou paní Kolárovou. Nejvíce nás bavila práce s krabicí Mototo, kterou společně krmíme anglickými slovíčky. Máme totiž namalované obrázky a pokud víme, jaké slovíčko na obrázku je, můžeme jej vzít, vhodit do krabice a Motota tím takto nakrmit.

Květen se nesl i ve znamení oslav. Oslavili jsme společně narozeniny sestry Pavlíny a svátek naší Žofky.

A abychom si přinesli trochu jara do školky, vyráběli jsme krásné barevné motýlky. Na čtvrtku jsme nakapali barvu, obtiskli a poté motýla vystřihli. Také jsme měli hodinu výtvarky s výtvarníkem Martinem Kubátem. A jak se nám naše obrázky povedly? Na to se podívejte ZDE.

s. Anna, s. Pavlína a všichni školkáčci

Zveme Tě na společenství (nejen) manželů!

Po, 07/06/2021 - 21:07

Srdečně zveme všechny manžele a dospělé na naše čtvrteční setkání. Začneme společnou adorací v 19:00.
A přijde mezi nás i P. Vavřinec.
Tak přijďte i Vy!

KDY? čtvrtek 10. června