Rodina Předbořice

Přihlásit se k odběru zdroj Rodina Předbořice
Aktualizace: 4 hodiny 14 min zpět

Rekonstrukce v Boscocentru

Út, 28/11/2023 - 08:43

S novým školním rokem jsme opět pokročili v opravách Boscocentra. Díky spolufinancování z rozpočtu Jihočeského kraje máme nová okna, dveře a skříňky na ukládání spousty věcí pro naše aktivity. Jihočeskému kraji a všem, kteří se na tom podíleli, moc děkujeme. Koukněte do galerie, jak to u nás prokouklo :-). 

Mikulášská nadílka

Út, 21/11/2023 - 13:57

Mikuláš letos opět zavítá i k nám, a to ve středu 6. prosince. Začneme společnou mší svatou v 16:00, po které přijde Mikuláš.

Pokud chcete objednat mikulášskou nadílku pro své děti, kontaktujte nás na tel. čísle 733 755 851 (s. Anna). Cena balíčku je 100 Kč.

Přijďte na 3v1!

Út, 15/08/2023 - 19:26

Milí přátelé,

srdečně vás zveme na akci 3v1, která proběhne v neděli 24. září od 13:30.

Děti se můžou těšit na dětský den, při kterém se vydají do světa zvířat. V 15:30 pak vystoupí Teátr Pavla Šmída s Větrnou pohádkou. O čem je? Podivín Větrovec cestuje po světě. Kam ho vítr zavane, tam o něm vypráví. Vypráví pohádku o dětech od větrného mlýna. Když jednou vítr ustane a dlouho bezvětří trvá, vydají se do světa, hledat krále větru. Průvodcem jim je kohout z korouhvičky a ten jim dá tuto hádanku: „Kdo je králem větru a kde přebývá? Kde se nejvzácnější, a nejmocnější vítr ukrývá?“ Jaká dobrodružství na cestě potkají? Najdou krále větru? Na to se přijďte podívat. Jde o komunikativní představení s písničkami a milým humorem.

Na akci 3v1 však nebude chybět ani tradiční dobročinný bazar, skákací hrad či dobré občerstvení.

Tak přijďte, tešíme se na vás! :-)

Dětský karneval 2023

Út, 15/08/2023 - 19:07

Z něj každé ráno vylétává včelka Mája… a včelky přiletěly i k nám na karneval do kosobudské hospůdky Hospoda Kravín Kosobudy, a to v sobotu 11. února. Provázely nás celé odpoledne, připravily si pro nás soutěže a samozřejmě nechyběla ani soutěž o nejhezčí masku, ve které se na prvním místě umístili vězeň, bojovník a zdravotní sestřička.

Milé děti, jsme moc rádi, že jste společně s námi karneval prožili!

Krátké video z karnevalu najdete na našem facebooku.
Fotografie naleznete v naší galerii.

Křesťanský ples 2023

Út, 15/08/2023 - 18:58

Křesťanský ples se pro nás stal opravdu milou tradicí a jsme rádi, že mnozí z vás si jej užívají stejně jako my. 
Přesvědčili jsme se o tom v sobotu 4. února v Obecním domě v Petrovicích. Celým večerem nás provázelo moderátorské duo Honza a Honza a k tanci a poslechu nám hrála kapela H plus band. Soutěžilo se, tančilo se a bavilo.

Děkujeme všem sponzorům a dobrodincům a také těm, kteří věnovali svůj čas na přípravu plesu. Jak takové přípravy probíhají můžete vidět v krátkém videu na našem facebooku.

Děkujeme také vám, kteří jste přišli a vytvořili příjemnou plesovou atmosféru.
Tak zase za rok!

Fotografie naleznete v naší galerii.

Krátké video z plesu naleznete na našem facebooku.

Oslava výročí Domova sv. Zdislavy

Út, 15/08/2023 - 18:46

V sobotu 14. ledna jsme společně oslavili již 24 let provozu Domova sv. Zdislavy. Začali jsme ve 14:00 společnou mší svatou v předbořickém kostele sv. Filipa a Jakuba. Svou návštěvou nás poctil novokněz Pavel Kasal, který mši svatou odsloužil a na závěr nám udělil novokněžské požehnání. Po mši svaté pokračovala oslava v prostorách Boscocentra. 

Děkujeme všem, kteří jste společně s námi oslavu prožili. 
Velký dík také patří všem, kteří nás jakkoli podporují. Díky vám tak můžeme toto krásné 24leté výročí oslavovat.

Fotografie naleznete v naší galerii.