Tábor 2014, 8. den

Ráno byl budíček v 6.30. Mně osobně se moc vstávat nechtělo, vstával jsem až v 7.00. Potom jsem se vydal ministrovat do kostela. V kostele jsme měli kázání s ranním slovem. Po skončení mše svaté jsme ještě chvíli zpívali.

Vstup do fotogaleriePo dokončení zpěvu jsme se vydali na snídani, která byla velice dobrá.  Ze snídaně jsme šli do společenské místnosti, kde byla představovaná země Mexiko.  Já si z toho moc nepamatuji, protože jsem pomáhal v kuchyni s vařením. Po dovaření jsme si společně ještě zazpívali a pomalu se vypravovali k obědu. V 12.00 jsme se společně pomodlili a usedli k jídlu.  Po vydatném obědě jsme se začali vypravovat na výlet do Pelhřimova.

V 13.00 jsme odjeli autobusem do Pelhřimova. Cesta trvala asi půl hodiny. Po příjezdu jsme se vydali do muzea Lipských. Velice se mi tam líbilo. Po prohlídce jsme se dohodli, že si dáme na hodinu rozchod. Já s pár dalšími lidmi jsme se šli podívat do knihkupectví. Měli tam spoustu zajímavých knih. Bohužel jsem si žádnou nekoupil. Po prohlídce knih jsme se vydali z knihkupectví a rozhodli se, že se zastavíme na zmrzlinu. Já se svým bratrem a dalším kamarádem jsme se vydali to velice tajemného obchůdku, kde byly moc příjemné paní, které tam měly velikou spoustu dobrých zmrzlin. Já osobně jsem si koupil 4 kopečky karamelové zmrzliny. Bylo opravdu velice dobrá. Po zmrzlině jsme se sešli u kašny v centru Pelhřimova.

Nakonec jsme se vydali z Pelhřimova pěšky po modré turistické stezce. Cesta byla opravdu skvělá. Skvěle jsme si s kamarády povídali a cestu si užívali.  Po příchodu na faru jsme se se usadili k večeři. Po večeři jsme se opět přesunuli do společenské místnosti, kde jsme si zazpívali a ukončili den bilancí. Po bilanci jsme se postupně odebírali spát.

Mirek

Články: