Oznam – Velikonoce

Milí farníci, podle všeho to vypadá tak, že současný stav ohledně veřejných bohoslužeb – mší – se tak brzy nezmění. Bohu žel, budeme takto za zavřenými dveřmi prožívat i letošní Velikonoce. Ale i v této situaci je možné zpovídat a v návaznosti na zpověď udělit svaté přijímání. Tak pokud někdo chce, prosím nahlásit se telefonicky anebo na e-mail, abych si udělal čas a přijel k vám domů. To je pro všechny. Nemocné, které navštěvuji pravidelně, budu obcházet po domluvě s nimi. Jinak je možnost JENOM přijmout svaté přijímání v sobotu v 8:20 ráno v kostele v Kovářově.

Protože si my, kněží, sloužíme mše soukromě, bez veřejnosti, je možnost i tyto mše obětovat na nějaký úmysl. Pokud byste někdo chtěl, můžete mi dát vědět. Mše budou slouženy buď v termínu, který chcete, nebo v nejbližší možný termín.

Pokud se změní situace, budou v kostelních vývěskách a na tomto webu oznamy a v Kovářově bude taky vyhlášeno obecním rozhlasem.

Jozef Leškovský, správce farností, 739 750 392.

29. března 2020