2. srpen (pátek) – závěr tábora

Poslední den začal, jak jinak, než růžencem. Po něm byla mše svatá a o půl desáté pak vyhlášení výsledků celotáborového bodování. První skončili modří, následováni Vstup do fotogaleriečervenými, pak byli zelení a poslední pak skončili žlutí. Pro ty byla velká rána bodová ztráta za rozbití hrníčků, minus deset bodů. Jinak by vůbec poslední nemuseli být… Tábor pak uzavřela společná závěrečná bilance a poděkování…

Pak následovalo uklízení, mytí, přenášení stolů a likvidace všeho, co jsme si tak pracně a složitě pro život na faře vytvořili. Ale je fakt, že nikde na tomto světě nemáme svůj definitivní domov a tak musíme brát i každé loučení, i loučení s Kestřanami. V šest hodin jsme pak definitivně předali klíče otci Tomášovi, kterému také vyslovujeme veliký dík za půjčení a všemožnou podporu.

Těšíme se na další tábory a setkání, Bohu díky!

Video:

Závěrečný průchod kestřanskou farou...


Články: