Pozvánka na křesťanský tábor do Nové Cerekve

Letošní letní tábor organizujeme v Nové Cerekvi u Pelhřimova v termínu od 18. srpna odpoledne do 27. srpna po obědě. Volným tématem tábora, které nás bude táborem provázet, je: Cesta kolem světa za 80 dní. Inspirací k tomuto tématu nám byl stejnojmenný román Julese Verna, my se ho ovšem budeme držet jen rámcově.

Logo táboraŘada z vás je již  přihlášena standardně přes Facebook, další možností přihlášení je kontaktovat mě na mailové adrese, telefonicky či osobně. Prosím, zkontrolujte tabulku účastníků níže uvedenou, zdali jste tam. Na tábor je pak nutné přivézt vyplněnou papírovou přihlášku spolu s potvrzením o bezinfekčnosti. Dokument je k dispozici buď jako tabulka Excelu umožňující elektronické vyplnění nebo jako pdf dokument, který se nejdříve vytiskne a vyplní ručně.

Prosím, přečtěte si i průvodní list, stručně shrnující podstatné informace. Cenu tábora jsme pro letos zvýšili na 1700 Kč, z důvodu navýšení ceny potravin, ale nechceme, aby se výše poplatku pro někoho stala překážkou. Proto je tato cena řešitelná individuální domluvou.

Zúčastní se Určitě se nezúčastní
Lída Rozhoňová
Terka Jirsová
Míša Soukupová
Petr Wudi
Jakub Fořt
Kačka Fořtová
Matěj Jirsa
Pája Krejčová
Dáda Procházková
Míra Procházka
Vojta Otruba
Anička Otrubová
Matouš Pecka
Bětka Pecková
Bára Otrubová
Maruška Soukupová
Martin Zapletal
František Procházka
Marky Wudiová
 

Na setkání se těší

Řehoř J. Žáček,
který to vše má na zodpovědnost :-)

Články: